Gabinet chirurgiczny, medycyny sportowej i estetycznej
Gabinet chirurgiczny, medycyny sportowej i estetycznej
504 062 691

O nas

Maciej Hess (ur.02.08.1974r.) - lekarz medycyny, ukończył Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1999r., uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej w 2008r., następnie tytuł specjalisty z medycyny sportowej w 2012r.; od 2002r. związany ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce (lekarz Reprezentacji Młodzieżowej, następnie lekarz Reprezentacji Seniorów); na co dzień pracuje w Centrum Medycznym "Dynasplint" (leczenie urazów sportowych i orzecznictwo sportowo- lekarskie) i SPZOZ w Obornikach Wlkp. (Oddział Chirurgii Ogólnej); od 2012r. przyjmuje w „HessMed” Gabinecie Medycyny Sportowej i Skleroterapii w Obornikach Wlkp. W 2013 r. został nominowany do tytułu najlepszego lekarza Wielkopolski w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Eskulap 2013.

Galeria zdjęć


Daria Koczara (ur. 05.01.1987) - w 2011 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny we Lwowie z wykładowym j. angielskim. Po nostryfikacji dyplomu, odbyła staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim w Krośnie. Obecnie zakończyła rezydenturę z zakresu chirurgii ogólnej. Na codzień pracuje na Oddziale Chirurgii SPZOZ w Obornikach. Posługuje się płynnie angielskim, komunikatywnie ukraińskim i hiszpańskim. Z hobby wymienia jeździectwo konne oraz podróże (te małe i te duże).


Grzegorz Szanecki – lekarz medycyny, ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2000 r , wcześniej prezydent stowarzyszenia IFMSA Poland w latach 97-98, praktyki medyczne w Lund w Szwecji i w Katmandu w Nepalu, uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej w 2008 r . Pracuje z SP ZOZ w Obornikach na oddziale chirurgii oraz w poradni chirurgicznej przyjmując kilkuset pacjentów miesięcznie. Specjalizuje się w chirurgii przepuklin (członek Polskiego Klubu Przepuklinowego, uczestnik wielu zjazdów i warsztatów ), chirurgii małoinwazyjnej, leczeniu ran przewlekłych. Hobby- góry i morze a więc też medycyna górska, morska i nurkowa oraz ratownictwo. W ostatnim czasie zaangażowany w projekty medyczne i edukacyjne w Afryce (Uganda, Kamerun). Dzięki głosom zadowolonych pacjentów zakwalifikował się do ścisłej czołówki plebiscytu Głosu Wielkopolskiego – Chirurg Roku 2017.


Konstancja Gorączniak (ur.07.08.1994) - absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia ( 2019r. ) oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Fizjoterapii w pediatrii (2020r.). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciel” w Obornikach, a od 5 lat pracuje w SP ZOZ w Obornikach. Uczestniczyła w licznych kursach m.in. z zakresu wczesnej interwencji terapeutycznej czy rehabilitacji zaburzeń rozwojowych. Dodatkowo wykorzystuje elementy Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne, Masażu Shantala oraz Terapii Manualnej. Wiedzę oraz umiejętności uzupełnia na bieżąco uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Umów spotkanie

Gabinet w Poznaniu i Obornikach. Możliwość dojazdu do pacjenta!