Gabinet chirurgiczny, medycyny sportowej i osteopatii

O nas

Maciej Hess (ur.02.08.1974r.) - lekarz medycyny, ukończył Akademię Medyczną im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 1999r., uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej w 2008r., następnie tytuł specjalisty z medycyny sportowej w 2012r.; od 2002r. związany ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce (lekarz Reprezentacji Młodzieżowej, następnie lekarz Reprezentacji Seniorów); na co dzień pracuje w Centrum Medycznym "Dynasplint" (leczenie urazów sportowych i orzecznictwo sportowo- lekarskie) i SPZOZ w Obornikach Wlkp. (Oddział Chirurgii Ogólnej); od 2012r. przyjmuje w „HessMed” Gabinecie Medycyny Sportowej i Skleroterapii w Obornikach Wlkp. W 2013 r. został nominowany do tytułu najlepszego lekarza Wielkopolski w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Eskulap 2013.

Galeria zdjęć


Marcin Hoffmann (ur.01.07.1980r.) - dyplomowany osteopata (D.O.), fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i absolwent pięcioletnich studiów z zakresu osteopatii w Sutherland College of Osteopathic Medicine (Belgia); od 2004r. prowadzi gabinet osteopatii i rehabilitacji w Poznaniu (leczenie dysfunkcji narządu ruchu); od 2010r. prowadzi szkolenia z zakresu diagnostyki i terapii w dysfunkcjach narządu ruchu; od 2012r. współpracuje z „HessMed” Gabinetem Medycyny Sportowej i Skleroterapii w Obornikach Wlkp.


Grzegorz Szanecki – lekarz medycyny, ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2000 r , wcześniej prezydent stowarzyszenia IFMSA Poland w latach 97-98, praktyki medyczne w Lund w Szwecji i w Katmandu w Nepalu, uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej w 2008 r . Pracuje z SP ZOZ w Obornikach na oddziale chirurgii oraz w poradni chirurgicznej przyjmując kilkuset pacjentów miesięcznie. Specjalizuje się w chirurgii przepuklin (członek Polskiego Klubu Przepuklinowego, uczestnik wielu zjazdów i warsztatów ), chirurgii małoinwazyjnej, leczeniu ran przewlekłych. Hobby- góry i morze a więc też medycyna górska, morska i nurkowa oraz ratownictwo. W ostatnim czasie zaangażowany w projekty medyczne i edukacyjne w Afryce (Uganda, Kamerun). Dzięki głosom zadowolonych pacjentów zakwalifikował się do ścisłej czołówki plebiscytu Głosu Wielkopolskiego – Chirurg Roku 2017.